- ENERGIZER

Цена
€2 44 / 4 77 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 1150 mAh |
| Напрежение (V) | 1.5 |
| Тип батерия | Алкална |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки и клавиатури |
| Съвместимо устройство | Фенерчета |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 1.725 Wh |
| С инструменти | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Батерии Energizer Alkaline Power AAA (4 броя)
Осигурете надеждна и дълготрайна мощност за вашите ежедневни устройства с батерии Energizer Alkaline Power AAA. Те са създадени да предоставят постоянна производителност в широк спектър от електроника – от дистанционни управления до играчки.
Ключови Предимства
- Дълготрайна енергия — Доказаната алкална формула осигурява продължителна мощност за по-дълга работа на устройствата.
- Надеждна производителност — Качеството на Energizer гарантира постоянен изход за най-използваните ви джаджи.
- Универсална употреба — Идеални за дистанционни управления, безжични мишки, играчки, фенерчета и други.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер | AAA |
| Химия | Алкална |
| Напрежение | 1.5 V |
| Количество | 4 бр. (3+1 бонус) |
Какво има в кутията
- 4 x батерии Energizer Alkaline Power AAA
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





